17 Mart 2013 Pazar

sherfinka kadınlar günü kutlamalarına buyurunuzz

Çekiliş : Dünya Kadınlar Günü Hediyelerim...

Tekrar merhaba hanımlar,mart ayı benim için her zaman çok önemli ve dolu dolu bir ay olmuştur.Bende benim için anlam ve önemi olan bu ayı es geçmeden sizlere bir sürpriz hazırladım.Bugün bizim günümüz tekrar kadınlar gününüzü kutluyorum.Önümüzdeki hafta yani 17 mart benim doğum günüm,18mart'ta benim memleketimin doğum günü o yüzden sizler için beğeneceğinizi düşündüğüm hediyeler seçtim bakalım neler var?

Kendimde olan ne varsa,kullanıp memnun kaldığım birebir aynılarını aldım sizler içinde,hiçbiri kullanılmadı.Hepsi kendi kutusunda ve orjinal.
Balmjovi'yi bende az önce aldım hem kendim için hem sizin için oyüzden swatcları yok şuan.Ama birçok blogger arkadaşım blogunda daha önce yazmıştı ayrıntılı bakabilirisiniz.İçerisinde 12 adet far,1 aydınlatıcı,1 allık ve 2 adette ruj var.Yani komple bir makyajınızı a'dan z'ye uygulayabileceğiniz fonksiyonel bir palet.
Daha önce kendime trendyol'dan aynı seti almıştım şurada ve hepsi alanında çok başarılı,çok fonksiyonlu fırçalar.Ülkemizde bildiğiniz gibi fırça sıkıntısı var yeni yeni birkaç marka çıkarmaya başladı fakat tüm fırçaların birarada olduğu başka bir set yok.Bende başka bir fırçaya ihtiyaç duymadan göz makyajınızı tamamlamanız için bunları seçtim.Yüz fırçalarını almadım çünkü onları tekte olsa uygun fiyata bulabilrisiniz.
The balm Mai Billsbepaid ruj,kırmızılara veya pembelere elim hiç gitmedi daha genel bir renk seçmek istedim.Herkesin ten rengine uyabilecek turuncu alt tonlu bu nude kremsi ruju seçtim sizler için.
Essence siyah gel eyeliner ,benimde çok severek kullandığım bir eyeliner.Meşhurrr maybelline rocket maskara yine bende kullanıyorum çifter çifter aldım herşeyden (: Ve emily'den ,simsiyah eyeliner olarakta kullanılabilen, kremsi göz kalemi.


O kadar makyaj yaptık temizlemeden olmaz,cecile makyaj temizleme sütü.Coconut&Lime duş jeli,vücut losyonu ve banyo lifi,itiraf edeyim bunu sırf coconut yazıyor diye seçtim hastasıyım çünkü (: kokusuna bakmadım kutuyu açmayacağımda şanslı kişi bakar artık.
En son olarakta bakımımız yarım kalmasın dedim ve benim meşhur çok beğenilen cam törpümün aynısından sizlerede aldım şurada göstermiştim.Pedikür için parmak ayıracı ve gözlerini kırpıştıran bebekli ayna.Hediyelere makyaj çantası ve sample'larda ekleyeceğim ama onları koymuyorum artık sürpriz olsun.
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder